Biz, profesyonel ve köklü bir reklam ve yapı malzemeleri şirketiyiz! Herhangi bir yardıma ihtiyacınız var mı?

Petg.com.tr

Apet Levha

Apet levha düz ve kemerli uygulamalar için en iyi seçimdir. Olağanüstü kaliteli, mükemmel şeffaflık ve darbe dayanımı özelliğini yüksek kimyasal direnç ve darbe dayanımı ile birleştiren yüksek performans ve işlenebilir özellikli malzemedir. Soğuk ve sıcak büküme gelebildiği gibi vakumlu işleriniz içinde idealdir. Elektronik gösterge ekranları, afiş ve baskı ön koruyucuları, poster kapağı, giriş saçakları, mağaza ve ev dizaynları, soğuk gıda saklama kapları yapımında sıklıkla kullanılır. -20 °C ila + 60 °C arasında çalışan %100 geri dönüşümlü ve çevre dostu bir malzemedir. Apet temizlik malzemeleri, mineral yağlar, solventler gibi birçok kimyasala üstün direnç gösterir. Apet levhanın çoğu asitler, alkoller, tuzlar, plastikleştirme ajanları ve hidro karbonlara karşı direnci vardır. Malzeme ayrıca dizel motor dumanı ve havasına da direnir. Aromatik bileşikler apet levha da reaksiyonlara neden olabilir.

Apet levha UV korumalı değildir. Bu yüzden doğrudan güneş ışığı alan ya da güneş ışığının düşük yoğunlukta olduğu sınırlı yerlerde kullanmak mümkündür.

Apet Levha 1 – apetlevha
Apet Levha 2 – apet levha
Apet nötr sabun ve ılık su çözeltisi ile temizlenir ve yumuşak bir bez veya sünger kullanarak su ile durulanır. En önemli kullanım avantajı, tamamen geri dönüşebilir olmasıdır. Meşrubat, yiyecek ve içecek kapları, sentetik fiber, sağlık ürünleri, makine korumaları, gıda, mobilya, otomotiv, reklam, elektronik ve makina imalatı sektörlerinde kullanımı çok yaygındır.

Ana Yararları

%90 şeffaflık ile yüksek sınıf optik bir malzemedir. Temizlik maddeleri, mineral yağlar ve solventlere karşı üstün kimyasal direnç gösterirler. Yüksek darbe dayanımı ve sıfırın altındaki sıcaklıklarda bile kırılmaya dirençlidir. Sıcaklık aralığı -20 derece ile +60 derece, soğuk bükme için uygun, ısı ile sıcak hat bükülür ve vakumlanabilir. Çok iyi dijital baskı yapılabilirlik, mükemmel yangın performansı. Çevre dostu %100 geri dönüştürülebilir.

Baskı Teknikleri
– Uv Ofset – Flekso – Serigrafi

Kesim – Pilyaj
– Kazanlı – Pedal (Sallama) – Giyotin – Makas Giyotin – Yüksek mikronlarda lazer kesim

Kullanım Alanları
– Reklam – Kırtasiye – Tekstil Etiketleri – Promosyon – Gıda Ambalajı – İlaç Ambalajı – Kutu Ambalaj Sektörleri – Otomotiv Sanayi – Mobilya Sektörü – Beyaz Eşya Sektörü – Yapı Ekipmanları – Sağlık Ürünleri – Vakumlama – Otomat Makinalar ve sayamadığımız birçok sektörde Apet kullanım alanı çok yaygın geniş bir plastik çeşididir.

Avantajları
– Mükemme şeffaflık (Doğal olarak renksiz ve şeffaftır) – Cama göre hafif oluşu – Yüksek baskı kalitesi – FDA ve BGA başta olmak üzere diğer uluslararası tüm standartları karşılaması – Kolay biçimlendirme (Isı ile şekil verme rahatlığı) – %100 geri dönüşüm – Gıda maddelerinde kullanabilme uygunluğu (UV versiyonunda geçerli değil) – Yüksek mukavemet ve darbe dayanımı – Yüksek kimyasal mukavemeti – Optimum geçirgenlik – Sağlık ve hijyen – Optimum sertlik – Düşük maliyet
Reklam, kırtasiye, tekstil etiketleri, promosyon, gıda ambalajı, ilaç ambalajı, kutu ambalaj sektörleri, otomotiv sanayi, mobilya sektörü, beyaz eşya sektörü, yapı ekipmanları, sağlık ürünleri, vakumlama, otomat makinalar gibi birçok sektörde kullanılmaktadır.
En önemli kullanım avantajı, tamamen geri dönüşebilir olmasıdır.
Uv ofset, flekso ve serigrafidir.

İletişim Formu